Website Tasarım

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınaza göre minimal tasarımlı, responsive modern çizgilere sahip, özgün, size özel, web tasarımları, logo tasarımları, kart vizit tasarımları hizmetleri vermekteyiz.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Sektörünüze dair gerekli analizler yapılıp, daha sonrasında bu analizler kapsamlı bir şekilde incelenip nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için fikirler veriyoruz.

KUSURSUZ UYUMLULUK

Tasarladığımız web siteleri tüm mobil ürünlere (iPhone, iPad, Samsung vb.) uygun olmakla birlikte tüm tarayıcılarda (Chrome, İExplorer, Firefox, vb.) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

SEO – ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Web sitesi tasarımında en önemli faktörlerden biri güncel seo ve kod yapısına sahip olmasıdır. Kod güncellemeleri verip sizi güncel tutmaya çalışmaktayız.

KULANICI DENEYİMİ

Web sitenizin kullanımı kolay olması önemlidir, çünkü her ziyaretçi sizin dolayısıyla bizim içinde önemlidir. Dönüşümleri ve satışları arttırmak için kullanıcı deneyimini mükemmelleştiriyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

Website tasarımı, kodlanması, yayınlanması gibi süreçlerin öncesinde ve sonrasında size her zaman profesyonel güler yüzlü ve modern dünyanın gerçeklerini ayağınıza getiren yaklaşımıyla hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medya